Wycieczki szkolne

 

Nasz wycieczki to niezwykle bogate doświadczenie wynikające z ponad 20 - letniej działalności. Poniżej prezentujemy jedynie najpopularniejsze propozycje. Organizujemy wycieczki w dowolny region - wystarczy wysłać do nas odpowiednie zapytanie!

Cena każdej wycieczki jest kalkulowana indywidualnie, gdyż zależy od ilości uczestników oraz szczegółowych ustaleń dotyczących programu.

Nasz wycieczki są organizowane zgodnie z ustawą o usługach turystycznych. Posiadamy wymagane zezwolenia, wpis do Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych.

Każdą z naszych wycieczek obsługuje licencjonowany pilot turystyczny.

Bezpieczeństwo i komfort Twoich dzieci oraz podopiecznych jest dla nas najważniejsze - sprawdzaj aktualny rejestr organizatorów na stronie turystyka.gov.pl.

Najpopularniejsze wycieczki 1 - dniowe:

 Kraków  

 
Możliwość zwiedzania Krakowa dla młodzieży w każdym wieku. Organizujemy również wycieczki szkolne w wersji 2 - dniowej.

 

 Energylandia  

 
Najbardziej popularny park rozrywki w Polsce. Wycieczka całodniowa. Sprzedajmy również wejściówki dla osób indywidualnych oraz grup - jesteśmy autoryzowanym partnerem Energylandii.

 

 Opole  

 

Zwiedzanie Opola łączymy z wizytą w popularnym ZOO, a także ZOO z Jura Parkiem w Krasiejowie. Realizujemy również program zwiedzania Zamku w Mosznej z Górą św. Anny.

 

 Tarnowskie Góry  

 
Przyjemna wycieczka dla najmłodszych. Wizyta w zabytkowej Kopalni Srebra połączana ze śląskim Planetarium bądź Muzeum Chleba w Radzionkowie.

 

 Wrocław  

 
Wrocław cieszy się niezwykle dużym powodzeniem wśród młodzieży w każdym wieku. Oferujemy programy ze zwiedzaniem miasta - okolice Rynku, Panoramy Racławickiej, a przede wszystkim wrocławsikego ZOO wraz z Afrykarium.

 

 Łódź  

 
Wycieczki do Łodzi to zróżnicowane programy z zależności od wieku grupy. Szlak filmowy, industrialny oraz teatr lalek dla najmłodszych.

 

 Warszawa  

 

Stolica Polski w wersji na 1 i 2 dni.

Bardzo szeroka możliwość skonfigurowania programu w zależności od wieku młodzieży.

Na bieżąco sprawdzamy i rezerwujemy tak popularne atrakcje jak Stadion Narodowy, Centrum Nauki Kopernik.

 

 Żory  

 
Wizyta w popularnym miasteczku westernowym Twin Pigs. Możliwość połączenia wizyty w parku z multimedialnym Muzeum Ognia.

 

 Ojców  

 
Wycieczka do niezwykle urokliwego Ojcowskiego Parku Narodowego. Dla grup młodzieży w każdym wieku.

 

 Jura  

 

Jura to bogactwo możliwości oraz atrakcji dla różnych grup wiekowych,

Dla najmłodszych Mała Jura - Olsztyn, Złoty Potok, a także Żarki - warsztaty dla dzieci w muzeum etnograficznym, fabryce lizaków, zwiedzanie multimedialnego Starego Młyna.

Dla starszych programy Szlakiem Orlich Gniazd - wybrane zamki z bogatej oferty Jury Krakowsko - Częstochowskiej

 

 Osikowa Dolina  

 

Wycieczka dla młodszych grup, które wezmą udział w atrakcyjnych warsztatach i samodzielnie wykonają ozdoby związanie z porą roku. Polecamy w okresie wczesnej wiosny oraz zimy - wycieczka nie jest uzależniona od warunków pogodowych.

Możliwość połączenia wizyty w Osikowej Dolinie ze zwiedzaniem lotniska w Katowicach.

 

 

Popularne wycieczki 2 i 3 - dniowe:

 Szlak Piastowski  

 
Trasa dwu lub trzydniowej wycieczki, w której zwiedzimy miejsca związane z początkiem polskiej państwowości. Nie zabraknie oczywiście zwiedzania Gniezna czy Poznania.

 

 Kotlina Kłodzka  

 
bardzo popularna trasa z dużą możliwością modyfikacji programu. Realizujemy głównie wycieczki w wersji 2 oraz 3 - dniowej. Możliwość przejazdu do Skalnego Miasta w Ardspach czy ZOO Safari - atrakcji znajdujących się na terenie Republiki Czeskiej. Wymagany będzie w tym przypadku ważny dowód osobisty bądź paszport każdego uczestnika.

 

 Karkonosze  

 
Z roku na rok coraz bardziej popularny zarówno wśród dorosłych, jak i grup młodzieży szkolnej. Polecamy nasz program Tajemnice Dolnego Śląska, w którym skupiamy się na tajemnicach związanych z czasami II wojny światowej. Nie zabraknie śladów związanych z podziemnymi tunelami, Złotym Pociągiem czy tajemniczymi przejściami na Zamku Czocha.

 

 Tatry  

 
Popularne wyjazdy przez okrągły rok. Zarówno w wersji 2 i 3 - dniowej, jak i w formie zielonych szkół.