Jak rezerwować?

 

Przeglądaj i rezerwuj wczasy bezpośrednio na naszej stronie. Zobacz jak prosta jest procedura rezerwacji Twojego wyjazdu:

 

Wyszukaj dla siebie ofertę. Zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami i przejdź dalej. Zostaniesz poproszony o wybór sposobu rezerwacji wycieczki:

1. Rezerwacja - zgłoszenie:

  1. Dokonaj zgłoszenia – wpisz wszystkie wymagane dane, zapoznaj się z warunkami uczestnictwa danego organizatora, zaakceptuj. Przepisz kod zabezpieczający z obrazka, a następnie użyj przycisku "Zgłoszenie".
  2. Jeśli wszystko przebiegnie poprawnie, wyświetli się strona z potwierdzeniem oraz numerem rezerwacji. Potwierdzenie otrzymasz również na podany adres e-mail.
  3. W kolejnym kroku skontaktujemy się z Tobą przesyłając zgłoszenie - rezerwację. Możesz ją opłacić zarówno przelewem jak i gotówką u nas w biurze. Istnieje również możliwość odebrania wszystkich dokumentów wraz warunkami uczestnictwa w naszym punkcie obsługi.
  4. Po opłaceniu rezerwacji otrzymasz od nas potwierdzenie zaksięgowania płatności na naszym koncie w formie SMS.
  5. Część organizatorów wymaga wygenerowania dodatkowych dokumentów na krótko przed wylotem - będziesz otrzymywać od nas na bieżąco wszystkie przypomnienia.

 2. Rezerwacja z płatnością online:

  1. Zrób wszystko samodzielnie wpisując wymagane dane w odpowiednie pola, a następnie naciśnij "Rezerwuj".
  2. W kolejnym kroku wybierz sposób zapłaty za wykupioną imprezę turystyczną i dokonaj płatności. Wszystkie dokumenty - potwierdzenie rezerwacji oraz płatności otrzymasz od razu na podany adres mailowy.
  3. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje Dotpay, a wszystko odbywa się przez szyfrowany protokół SSL. 

 

Wszyscy klienci którzy dokonali u nas rezerwacji wakacji zarówno internetowo jak i stacjonarnie, są informowani o aktualnych godzinach lotów dzień przed planowaną podróżą.

 

Życzymy udanego urlopu! Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się już teraz z naszym biurem!