O nas

Biuro Usług Turystycznych ESKAPADA

Historia naszego biura sięga 1996 roku...

Od ponad 20 lat jesteśmy obecni w Kłobucku, a w tym czasie z naszych usług skorzystało już kilka tysięcy klientów.

Naszą podstawową działalnością od początku była organizacja imprez turystycznych - wycieczek dla szkół, firm, grup zorganizowanych. Posiadamy niezbędne uprawnienia - jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego pod numerem 118. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Signal Iduna, która chroni naszych turystów.

Jesteśmy również agentem turystycznym, który współpracuje z największymi polskimi touroperatorami, w tym m.in. Itaka, TUI, Neckermann, Grecos, Wezyr.

Wczasy w naszym biurze można zarezerwować na wiele sposobów - w biurze, telefonicznie, a także za pośrednictwem naszej strony internetowej. Dokonaną rezerwację można opłacić zarówno gotówką, jak i błyskawicznymi płatnościami przez naszą witrynę - płatności obsługuje renomowany pośrednik Dotpay.

Zajmujemy się również sprzedażą biletów lotniczych oraz autokarowych. Jako jedyni jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem największego przewoźnika na rynku przewozów autokarowych - Sindbad - Eurobus

Tradycja i nowoczesność...

...łączymy bogate, wieloletnie doświadczenie z najnowszymi trendami technologicznymi. Stawiamy na ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji. Dotyczy to zarówno systematycznego sprawdzania bazy hotelowej na całym świecie, jak i tworzenia coraz to nowych programów objazdowych. 

Jako pierwsi w Kłobucku stworzyliśmy możliwość w pełni automatycznego zakupu biletów oraz imprez turystycznych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Witryna jest również w pełni responsywna i przygotowana do przeglądania na tabletach czy smartfonach.

Biuro

Niezmiennie siedziba stacjonarna naszego biura mieści się w Kłobucku przy Szkole Podstawowej nr 1 (naprzeciw Doku Handlowego Maluch). Z myślą o komforcie naszych klientów wraz za końcem 2009 roku przystąpiliśmy do budowy nowego pawilonu, w którym mamy przyjemność Was gościć od 15 stycznia 2010 roku.